Przedstawiciel Medyczny – Szkoleniowiec (woj. mazowieckie)

Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. (DermaQuest Polska) jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży beauty kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej.

Jeśli szukasz pracy w ambitnej firmie, która oferuje wiedzę z najnowszych, aktywnych substancji, przełomowych kosmeceutyków produkowanych w amerykańskich laboratoriach, która współpracuje z najlepszymi gabinetami, salonami SPA i lekarzami w całej Polsce, oferuje prestiżowe zabiegi, profesjonalne produkty - to zgłoś swoją kandydaturę lub prześlij znajomym, którzy szukają takiej pracy.

OPIS STANOWISKA:
Będziesz odpowiedzialna/y za utrzymywanie kontaktu z gabinetami / klientami profesjonalnymi z wybranych regionów Polski oraz pozyskiwanie nowych klientów B2B do współpracy. Praca ma charakter niestacjonarny w ramach zespołu sprzedażowo – szkoleniowego obsługującego makro region: woj. mazowieckie

WYMAGANIA:
(warunek konieczny do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej):
- Wykształcenie kierunkowe: kosmetologia, chemia kosmetyczna, biotechnologia lub pokrewne.
- Wysoki poziom wiedzy z zakresu kosmetologii / chemii kosmetycznej.
- Wysokie kwalifikacje interpersonalne w zakresie sprzedaży
- Samo-motywacja do osiągnięcia sukcesu biznesowego
- Dyscyplina pracy
- Dyspozycyjność do objęcia stanowiska

MILE WIDZIANE:
(kompetencje podwyższające wartość CV, ale nie są wymagane – możemy Cię nauczyć)
- Dynamiczna osobowość z ambicją osiągania wysokich wyników
- Kreatywność w realizowaniu zadań
- Doświadczenie w sprzedaży (mile widziany kanał kosmetyków profesjonalnych) i portfel klientów branży kosmetycznej
- Umiejętność współpracy z zespołem firmy
- Brak tremy i umiejętność wystąpień publicznych przed dużą grupą klientów
- Łatwość przekazywania wiedzy specjalistycznej o produkcie

OFERUJEMY:
- Umowę na pełen etat
- Premię uzależnioną od osiąganych planów sprzedażowych
- Pogłębianie wiedzy branżowej - szkolenia podnoszące poziom wiedzy i kompetencji zawodowych
- Narzędzia IT/B2B podnoszące standard obsługi i zamawiania produktów.
- Możliwość awansu i budowania drogi kariery
- Wieloletnią współpracę
- Bardzo dobrą, pozytywną atmosferę pracy
- Dynamiczny samochód służbowy, laptop, telefon.

Osoby zainteresowane pracą, proszę o zgłoszenie przez formularz facebook lub drogą mailową na adres: elzbieta.michalec@dermomedica.pl

Jeśli interesuje Cię inne stanowisko pracy, na które aktualnie nie prowadzimy rekrutacji

- dział zamówień,

- administracja,

- magazyn,

- marketing,

ale uważasz, że świetnie wpasujesz się do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV na w/w adres e-mail, wpisując w temat: "wolna aplikacja do działu..."

BESTSELLERY

20% Vitamin C Serum

Cena 320,00 zł
Bestseller

Gold EGF Serum

Cena 262,00 zł
Bestseller

Vitamin C+E Serum

Bestseller

Linia

Ascorbic Azelaic Hyaluronic Neuropetides Retinolic Therapeutic